Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

21 listopada-Dzień Pracownika Socjalnego-Najlepsze Życzenia

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: piątek, 20 listopada 2020 - 16:45, bgolab


Warszawa, 21 listopada 2020 r.

Dyrektorzy
jednostek organizacyjnych
pomocy społecznej
m.st. Warszawy

Szanowni Państwo
Przypadający 21 listopada Dzień Pracownika Socjalnego to szczególna okazja do przekazania wyrazów uznania za zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi wszystkim Pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej oraz innych instytucji i organizacji działających w tym sektorze na rzecz mieszkańców Warszawy.

Praca socjalna to wielka odpowiedzialność, a przede wszystkim wrażliwość społeczna oparta na empatii i umiejętności poszanowania godności osób potrzebujących wsparcia.

Bieżący rok wprowadził nową rzeczywistość pełną obostrzeń, ograniczeń, reżimu sanitarnego i sprawił, że wszystko dzieje się w cieniu epidemii. Sytuacja w jakiej znaleźli się mieszkańcy Stolicy jeszcze bardziej uświadamia, jak ważna i nieoceniona jest Wasza praca. Ten gen pomagania, który nosicie w sobie oraz niewyczerpane pokłady empatii i energii pozwalają na pozytywne zmiany losów wielu ludzi. Wasze wsparcie dodaje innym nadziei na poprawę sytuacji, pomimo trudności i trwającej epidemii.

W tym szczególnym dniu - Dniu Pracownika Socjalnego składamy wszystkim Pracownikom Socjalnym serdeczne podziękowania za wysiłek oraz poświęcenie w wypełnianiu tej bardzo ważnej roli społecznej, szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. Życzymy, aby każdy dzień przynosił Państwu poczucie zadowolenia i satysfakcji oraz był inspiracją do dalszej pracy i rozwoju zawodowego.

Z wyrazami szacunku
Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy - Aldona Machnowska – Góra

Załączniki

  1. 1.
    Życzenia
    (plik: zyczenia_z_okazji_dnia_pracownika_socjalnego.pdf, file size: 707.88 KB)
    Pobierz