Odpowiedzi na pytania do zapytania ofertowego dot. wykonania systemu mikronawigacji

opublikowany: środa, 21 stycznia 2015 - 16:11, dnowinska

Odpowiedzi na pytania w zakresie zapytania ofertowego opublikowanego w dniu 16.01.2015r. dot. wykonania systemu mikronawigacji (składającego się z nadajników oraz aplikacji mobilnej) na smartfony dla użytkowników w tym osób z dysfunkcją wzroku oraz zainstalowanie go w przestrzeni miejskiej. System mikronawigacji powinien być zainstalowany: - na Stacji Metra Powiśle/CNK, - na trasie z ww. stacji Metra do przystanków komunikacji miejskiej „Pomnik Syreny”, - na trasie z ww. stacji Metra do Centrum Nauki Kopernik, - na wejściach do Centrum Nauki Kopernik oraz w Parku Odkrywców, - na obiektach turystycznych wskazanych w Załączniku nr 1 do niniejszego zapytania.

PYTANIE:
W chwili obecnej nie wszystkie miejsca określone w załączniku 1 są dla nas jasne.
 Poniżej dodaję listę z załącznika z komentarzami - proszę o pomoc w doprecyzowaniu o jakie miejsca dokładnie chodzi.

1)Plac zabaw Poniatówka - Proszę o doprecyzowanie

Odp: PRZY PLAŻY, MIĘDZY MOSTEM, MURKIEM, A PAWILONEM PLAŻOWYM

2)Toaleta - Proszę o doprecyzowanie - czy chodzi o toalet przy stadionie narodowym przy zejściu na plażę –

Odp: TAK