Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Wynik zapytania dot. przeprowadzenia kursu/szkolenia

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: piątek, 19 lipca 2013 - 13:41, anarowska

Wynik zapytania dot. przeprowadzenia kursu/szkolenia


Wynik zapytania dot. przeprowadzenia kursu/szkolenia: Specjalista ds. kadr i płac z obsługą programów Symfonia, Płatnik i MS Excel dla jednej uczestniczki  projektu „Warszawskie inspiracje do pracy” w zakresie: przygotowanie do samodzielnej pracy w dziale kadrowo-płacowym, uzyskanie teoretycznej i praktycznej wiedzy z zakresu spraw kadrowych i naliczania wynagrodzeń, ewidencji zdarzeń kadrowo-płacowych w systemie Symfonia Kadry i Płace - zakończone egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem stosownych uprawnień/dyplomu/certyfikatu potwierdzających kwalifikacje zawodowe w obrębie zawodów: Specjalista ds. wynagrodzeń (kod zawodu 242310) i Specjalista ds. kadr  (kod zawodu 242307) oraz zaświadczenia o ukończeniu kursu według wzoru Ministerstwa Edukacji Narodowej - podana cena powinna obejmować również materiały szkoleniowe.

Program kursu/szkolenia powinien obejmować minimum  175 godzin.

 

Projekt  „Warszawskie inspiracje do pracy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Uzyskano następujące oferty na realizację zamówienia:

1. Profesja Centrum Kształcenia Kadr

 

W związku z faktem, iż oferta znacznie przekracza kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia, zamówienie nie zostanie udzielone.

Załączniki

  1. 1.
    Wynik postępowania
    (plik: wynik_zapytania_ofertowego.pdf, file size: 43.28 KB)
    Pobierz