Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Wynik zapytania ofertowego dot. przeprowadzenia kursu/szkolenia

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: piątek, 14 czerwca 2013 - 10:57, ext.aplatek

Wynik zapytania ofertowego dot. przeprowadzenia kursu/szkolenia Projektowanie wnętrz, przygotowującym do pracy architekta - projektanta wnętrz ze znajomością obsługi programów: ArchiCAD 16, Adobe Photoshop i Sketchup (na poziomie podstawowym i zaawansowanym) oraz Artlantis 4.0 - wizualizacje architektoniczne, dla jednej uczestniczki projektu „Warszawskie inspiracje do pracy”, zakończonego egzaminem sprawdzającym i uzyskaniem stosownych uprawnień/dyplomu/certyfikatu. W zakresie szkolenia z programu ArchiCAD wymagany jest certyfikat firmy Graphisoft.


Kurs/szkolenie powinno obejmować min. 50 godzin zajęć i być zakończone wydaniem certyfikatu poświadczającego udział w szkoleniu oraz uzyskaniem co najmniej rocznej licencji edukacyjnej na oprogramowanie ArchiCAD i Artlantis – podana cena powinna obejmować również materiały szkoleniowe. 

                                                          

Projekt  „Warszawskie inspiracje do pracy” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Uzyskano następujące oferty na realizację zamówienia:

1.  BIMTeam Sp. z o.o.

2.  STUDIO FORMA BUDYNEK MARIOTT

 

W wyniku analizy oferty przedmiotowe zamówienie udzielone zostanie firmie:

BIMTeam Sp. z o.o., 00-659 Warszawa ul. Koszykowa 55

 

Załączniki

  1. 1.
    Wynik zapytania ofertowego
    (plik: wyniki_zapytania.pdf, file size: 48.04 KB)
    Pobierz