Zapytanie ofertowe dot. kolacji w restauracji

opublikowany: środa, 31 października 2012 - 12:35, luliasz

W związku z realizacją przez Biuro Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy projektu „Innowacje na rzecz Aktywnego Starzenia się” w ramach programu INTERREG IVC współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zwracamy się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia.

Zakres zamówienie obejmie:
organizację uroczystej kolacji dla 30 osób biorących w spotkaniu międzynarodowym w lokalizacji restauracji Oferenta, składającej się z 2 rodzajów menu do wyboru:

• zimne przystawki i zupa,
  • drugie danie
  • deser
  • ciepłe i zimne napoje 0,6 l/os (soki owocowe- 3 rodzaje do wyboru, herbata, kawa, napoje gazowane, woda gazowana i woda niegazowana, )

Termin realizacji zamówienia: 12 listopada 2012r. od godz. 19.00

Miejsce realizacji zamówienia: lokalizacja restauracji Oferenta

Kryterium oceny ofert:
Cena 100 %

Oferta musi zawierać cenę brutto za całość wykonanego przedmiotu zamówienia oraz propozycję 2 menu.

Inne istotne warunki zamówienia:

• Restauracja znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście
  • Restauracja zapewnia stoły, krzesła, zastawę porcelanową, sztućce, obrusy, serwetki, szkło, przyozdobienie stołów
  • Restauracja serwuje dania kuchni europejskiej
  • Restauracja zapewnia obsługę kelnerską z umiejętnością komunikatywnego języka angielskiego
  • Przedstawienie propozycji menu w języku polskim i języku angielskim – możliwość wyboru spośród 2 opcji na etapie składania oferty.
  • Uwzględnienie opcji wegetariańskiej.

Miejsce i termin składania ofert

Oferty należy przesłać do dnia 5 listopada 2012 do godziny 12.00 (decyduje data wpływu).

na adres mailowy ext.luliasz@um.warszawa.pl lub faxem na numer: +48 22 443 14 42 lub osobiście w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych ul. Niecała 2 p. 6, Warszawa

Dopuszcza się zamówienia uzupełniające.

Przedmiot zapytania jest realizowany w ramach projektu „Innowacje na rzecz Aktywnego Starzenia się” DAA programu INTERREG IVC współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

zapytanie ofertowe dot. kolacji w restauracji
    (plik: restauracja.pdf, file size: 48.65 KB)