Zapytanie ofertowe dot. koordynacji I fazy projektu „Praski kokon” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
Zwracamy się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia:
1. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
Zaangażowanie jednej osoby na stanowisku koordynatora I fazy projektu „Praski kokon” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.
2. WARUNKI REALIZACJI ZAMÓWIENIA
Do zakresu obowiązków zaangażowanej osoby w szczególności należeć będzie:
1. Prowadzenie działań związanych z realizacją I fazy projektu opracowania zintegrowanego Modelu przeciwdziałania dziedziczeniu ubóstwa ze strony Miasta (lidera projektu) określonych we wniosku o dofinansowanie oraz w umowach partnerskich, w tym:
- planowanie czynności projektowych, koordynacja działań projektowych, monitorowanie realizacji działań przez partnerów
- organizacja i udział w spotkaniach Komitetu Sterującego, promocja, obsługa finansowo-księgowa przygotowywanie i prowadzenie wymaganej dokumentacji, sporządzanie sprawozdań z realizacji projektu,
- monitorowanie badań prowadzonych w ramach pogłębionej diagnozy terytorium, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, współpraca z Wykonawcą badań, weryfikacja raportów z diagnozy terytorium,
- organizacja i udział w rekrutacji grupy docelowej I fazy projektu,
- przygotowanie wniosków o płatność oraz końcowe rozliczenie I fazy projektu.
2. Współpraca z pracownikami Urzędu m.st. Warszawy, w szczególności Biura Pomocy i Projektów Społecznych oraz partnerami projektu.
3. Koordynacja procesu opracowania i konsultacji Modelu przeciwdziałania dziedziczeniu ubóstwa z uwzględnieniem wyników diagnozy terytorium we współpracy z użytkownikami i odbiorcami modelu – rodzinami, organizacjami pozarządowymi zaangażowanymi w wypracowanie modelu, pracownikami jednostek i podmiotów ze sfery pomocy społecznej i edukacji, a także z innymi interesariuszami.
4. Opracowanie raportu z konsultacji oraz przygotowanie wersji Modelu przeciwdziałania dziedziczeniu ubóstwa do testowania z uwzględnieniem wyników diagnozy terytorium – zgodnie z Regulaminem konkursu.
5. Opracowanie projektu dokumentacji do II fazy projektu testowania i upowszechniania Modelu oraz III fazy projektu włączania Modelu do polityki i praktyki na poziomie lokalnym. W przypadku pozytywnej weryfikacji modelu realizowane będą te dwie kolejne fazy.
3. WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO ZAPYTANIA OFERTOWEGO
Wymagania minimalne:
• doświadczenie w pracy w obszarze polityki społecznej,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera,
• dyspozycyjność w okresie realizacji projektu,
• znajomość polityki społecznej oraz działań m.st. Warszawy na rzecz rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi (Program Rodzina na lata 2010-2020, Program Wspierania Rodziny w m. st. Warszawie na lata 2016-2018)
Wymagania oczekiwane:
• wyższe wykształcenie,
• doświadczenie w realizacji projektów społecznych, w tym doświadczenie w koordynacji projektów społecznych,
• doświadczenie we współpracy z organizacjami pozarządowymi,
• doświadczenie w pracy w administracji publicznej,
• wiedza z zakresu usług i oferty dla rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi,
• znajomość metodyki PRINCE2,
• znajomość procedur przetargowych,
• komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
• sumienność i bardzo dobra organizacja pracy.
4. KRYTERIA OCENY OFERTY:
I etap - weryfikacja formalna
II etap - rozmowa kwalifikacyjna – 100 % w tym:
- doświadczenie w realizacji projektów społecznych – 30% wartości oceny,
- wiedza w zakresie polityki społecznej oraz działań m.st. Warszawy na rzecz rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi – 20% wartości oceny,
- doświadczenie w pracy rodzinami z problemami opiekuńczo-wychowawczymi – 20% wartości oceny (tabela nr 2)
- doświadczenie w opracowywaniu raportów, analiz, prowadzenia badań itp. na rzecz rodzin z problemami opiekuńczo-wychowawczymi – 20% wartości oceny,
- doświadczenie w pracy w administracji publicznej – 10% wartości oceny.
5. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA: od dnia podpisania umowy do 31.10.2017 r.
Łączny planowany wymiar zlecenia – 700 godzin.
UWAGA: Zamawiający zastrzega możliwość zmniejszenia wymiaru godzinowego zlecenia w przypadku, gdy zakres zadań opisanych w pkt 2 ulegnie redukcji podczas realizacji projektu. Zmiana wymiaru godzinowego zostanie uregulowana aneksem do umowy.
6. TRYB I TERMIN SKŁADANIA OFERT:
1. Oferta powinna zawierać Formularz ofertowy stanowiący Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego, odręcznie podpisane CV z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz list motywacyjny.
2. Ofertę należy wysłać pocztą elektroniczną na adres mailowy osoby prowadzącej postępowanie a.jasinska@um.warszawa.pl do dnia 27 kwietnia 2017 r. do godz. 12.00.
7. INNE ISTOTNE WARUNKI ZAMÓWIENIA:
a. Termin płatności za realizację przedmiotu zamówienia: 21 dni od daty złożenia rachunku/ faktury w Biurze, a w przypadku osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej do 30 dni od daty złożenia rachunku w Biurze, zgodnie z Umową / zamówieniem.
b. Treść umowy z Wykonawcą, a w szczególności przedmiot i wysokość wynagrodzenia zostanie opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej m.st. Warszawy.
c. Wszystkie materiały przygotowane przez Wykonawcę powinny zostać oznaczone logotypami Zamawiającego oraz zgodnie z zasadami opisanymi w Katalogu Systemu Identyfikacji Wizualnej m.st. Warszawy, a w przypadku projektów współfinansowanych z funduszy europejskich zgodnie z Wytycznymi do tych funduszy.
d. Wykonawca jest związany ofertą nie dłużej niż 30 dni od dnia ogłoszenia informacji o wyborze najkorzystniejszej oferty.