Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Zapytanie ofertowe dot. nagrania i emisji 30 sek spotu.

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: czwartek, 29 sierpnia 2013 - 11:26, kmirgos

W ramach projektu „Nowoczesne technologie szansą rozwoju zawodowego i aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych”.


Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy realizuje działania informacyjno-promocyjne projektu „Nowoczesne technologie szansą rozwoju zawodowego i aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych”. Celem projektu jest między innymi otwarcie siedmiu e-pracowni warszawskich, które będą ogólnodostępne, wyposażone w specjalistyczny sprzęt komputerowy dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, z bezpłatnym dostępem do Internetu.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, uprzejmie proszę o wycenę (pilną) następującego zamówienia.

  1. Nagranie 30 sekundowego spotu informacyjnego dotyczącego otwarcia e-pracowni w ramach projektu „Nowoczesne technologie szansą rozwoju zawodowego i aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych”. Zamawiający otrzyma wyłączną licencję na korzystanie z autorskich praw majątkowych do spotu i praw pokrewnych związanych ze spotem wraz z prawem do emisji w rozgłośniach radiowych na terenie Polski.
  2. Emisja 30 sekundowego spotu 7 razy w ciągu jednego dnia, w godzinach rannych (7.00-10.00) oraz popołudniowych (15.00-17.00) w terminie od 23 do 29 września 2013 r., w co najmniej dwóch stacjach radiowych o zasięgu warszawskim.

 

W ofercie poza wyceną (uwzględniającą dwie kwoty: za nagranie spotu oraz za emisję) proszę podać nazwę radia oraz słuchalność (zasięg dzienny).

 

Termin realizacji zamówienia: do 29 września 2013 roku

 

 

Kryterium oceny ofert:

Cena: 50 %

Słuchalność stacji: 50%

 

 

Potwierdzeniem Państwa zainteresowania współpracą będzie przysłanie oferty do 3 września 2013 r. na adres iretko@um.warszawa.pl

 

Niniejsze zapytanie ma formę rozeznania rynku i nie stanowi zapytania ofertowego w rozumieniu przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych.

 

Załączniki

  1. 1.
    Zapytanie ofertowe
    (plik: zapytanie_ofertowe.pdf, file size: 121.18 KB)
    Pobierz