Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Zapytanie ofertowe dot. produkcji roll upów

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: poniedziałek, 2 września 2013 - 15:46, kmirgos

W ramach projektu pn.: „Nowoczesne technologie szansą rozwoju zawodowego i aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych”.


Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy realizuje działania informacyjno-promocyjne projektu „Nowoczesne technologie szansą rozwoju zawodowego i aktywizacji społecznej osób niepełnosprawnych”. Celem projektu jest między innymi otwarcie siedmiu e-pracowni warszawskich, które będą ogólnodostępne, wyposażone w specjalistyczny sprzęt komputerowy dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, z bezpłatnym dostępem do Internetu.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, uprzejmie proszę o wycenę (pilną) następującego zamówienia.

 

1)       Produkcja 10 roll upów o następujących parametrach:

wielkość baneru - 85cmx200cm, konstrukcja wykonana z aluminium, składany maszt aluminiowy,

szeroka, stabilna kaseta bez nóżek, górna listwa mocująca, futerał, nadruk na banerze jednostronny w kolorze, wg projektu uzgodnionego z Zamawiającym, pakowany w karton zabezpieczony do transportu, transport do siedmiu lokalizacji na terenie Warszawy wskazanych przez Zamawiającego.

 

Termin realizacji zamówienia: do 17 września. 2013 roku

 

Kryterium oceny ofert:

Cena: 100 %

 

Potwierdzeniem Państwa zainteresowania współpracą będzie przysłanie oferty do 4 września 2013 r. na adres iretko@um.warszawa.pl

 

Niniejsze zapytanie ma formę rozeznania rynku i nie stanowi zapytania ofertowego w rozumieniu przepisów ustawy - Prawo zamówień publicznych.

Załączniki

  1. 1.
    Zapytanie ofertowe
    (plik: zapytanie_roll_up.pdf, file size: 111.18 KB)
    Pobierz