Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Centrum Usług Społecznych - Kontakt

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: wtorek, 1 sierpnia 2017 - 10:01, msadurska


Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”
ul. Z. Nałkowskiej 11, 01-886 Warszawa
tel. 22 277 49 70, faks 22 277 49 72
e-mail: cus@um.warszawa.pl
adres na Epuap: /CUSWarszawa/SkrytkaESP

Marta Sadurska – dyrektor
tel. 22 277 49 70
mail: msadurska@um.warszawa.pl 

----------------------------------------------------------------------------------

Dział ds. organizacji usług opiekuńczych
Marzena Feliga – główny specjalista
tel. 22 277 49 78
e-mail: mfeliga@um.warszawa.pl  

Monika Cichocka – inspektor
tel. 22 277 49 77
e-mail: mcichocka@um.warszawa.pl 

Edyta Niemczycka – podinspektor
tel. 22 277 49 83
e-mail: eniemczycka@um.warszawa.pl

Projekt "Opiekuńcza Warszawa"
Małgorzata Zakrzewska – koordynator projektu
tel. 22 277 49 87
e-mail: malgorzatazakrzewska@um.warszawa.pl 

Koordynatorki opiekunek/ów:
Laskowska Ewa  email: e.laskowska@um.warszawa.pl
Karolina Sopczyńska email: ksopczynska@um.warszawa.pl

----------------------------------------------------------------------------------


Dział ds. usług asystenckich
Monika Muszyńska – kierownik działu
tel. 22 277 49 84
e-mail: monika.muszynska@um.warszawa.pl  

Zgłoszenia usługi asystenckiej:
tel. 22 277 49 89
e-mail: asystent@um.warszawa.pl

Koordynatorki:
Magdalena Olędzka
Agata Szczepan-Osińska

Projekt "AOON Warszawa"
Dorota Potyralska – koordynator projektu
tel. 22 277 49 86
e-mail: dpotyralska@um.warszawa.pl

Asystentki i asystenci:
Borowiński Marcin
Chojecka Krystyna
Fajfer Marzenna
Gałecki Marcin
Gecyngier Jolanta
Goślicki Bartłomiej
Izrailewski Paweł
Kamela Sławomir
Kowalczyk Alicja
Kozuba Danuta
Lewandowska Dorota
Lewandowska Lidia
Łaznowska-Brzózka Anna
Malinowska Alicja
Myśliński Marek
Perkowski Rafał
Poniatowska-Kuś Wiesława
Suski Konrad
Ślusarczyk Grzegorz
Tędziagolski Paweł
Uniejewski Jarosław
Waśko Andrzej
Witkowska Iwona
Zakrzewska Ewa
Zieliński Dariusz

----------------------------------------------------------------------------------

Dział ds. administracyjno-organizacyjnych
Marek Roman – główny specjalista
tel. 22 277 49 80
e-mail: m.roman@um.warszawa.pl 

Małgorzata Janota - sekretarka
tel. 22 277 49 70
e-mail: mjanota@um.warszawa.pl

Mirosław Horbaty – robotnik gospodarczy

----------------------------------------------------------------------------------

Samodzielne stanowisko ds. zamówień publicznych
Maria Pańczyk – główny specjalista
tel. 22 277 49 82
e-mail: mpanczyk@um.warszawa.pl  

----------------------------------------------------------------------------------

Samodzielne stanowisko ds. kadr
Anna Krawczyk – główny specjalista
tel. 22 277 49 76
e-mail: akrawczyk@um.warszawa.pl

Kinga Kwiatkowska – inspektor
tel. 22 277 49 76
e-mail: kinga.kwiatkowska@um.warszawa.pl

----------------------------------------------------------------------------------

Inspektor ochrony danych osobowych
Maciej Twardowski
tel. 22 277 49 70
e-mail: iod.cus@um.warszawa.pl