Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Dane teleadresowe Biura Pomocy i Projektów Społecznych

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
Dane teleadresowe Biura Pomocy i Projektów Społecznych


BIURO POMOCY I PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH
UL. LEONA KRUCZKOWSKIEGO 2
00-412 WARSZAWA
sekretariat.BPiPS@um.warszawa.pl

  • Dyrektor Tomasz Pactwa
    tel. 22 443 14 40, pok. 5.66, email: tpactwa@um.warszawa.pl
  • Zastępca Dyrektora Marta Jakubiak
    tel. 22 443 14 40, pok. 5.66, email: m.jakubiak@um.warszawa.pl
  • p.o. Zastępca Dyrektora Danuta Kuciewicz
    tel. 22 443 14 40, pok. 5.64, email: dkuciewicz@um.warszawa.pl
  • Zespół Realizacji Polityki Senioralnej
    Kierownik Zespołu Robert Kadej
    tel. 22 443 14 64, pok. 5.33, email: rkadej@um.warszawa.pl
  • Wydział Wsparcia Dziecka i Rodziny
    p.o. Naczelnik Kamila Parnicka
    tel. 22 443 14 57, pok. 5.69, email: kparnicka@um.warszawa.pl
  • Wydział Projektów Społecznych
    Naczelnik Sylwia Papiewska
    tel. 22 443 02 31, pok. 5.73, email: spapiewska@um.warszawa.pl
  • Zespół Projektów Innowacyjnych
    Kierownik Zespołu 
  • Wydział Koordynacji
    Naczelnik Izabela Halik
    tel. 22 443 35 82, pok. 5.53, email: ihalik@um.warszawa.pl
  • Wydział Budżetu i Rozliczeń
    Naczelnik Małgorzata Cendrowska 
    tel. 22 443 14 49, pok. 5.73, email: mcendrowska@um.warszawa.pl
  • Wydział Pomocy Społecznej
    Naczelnik Joanna Patoka
    tel. 22 443 14 74, pok. 5.33, email: jpatoka@um.warszawa.pl
  • Wydział Dostępności
    Naczelnik Donata Kończyk
    tel. 22 443 14 86, pok.5.40, email: dkonczyk@um.warszawa.pl 
  • Wydział Pomocy Osobom z Niepełnosprawnościami 
    Naczelnik 
  • Wydział Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
    p.o. Naczelnik Marek Pajer
    tel. 22 443 14 86, pok.5.59 email:mpajer@um.warszawa.pl