Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Dane teleadresowe Biura Pomocy i Projektów Społecznych

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
Dane teleadresowe Biura Pomocy i Projektów Społecznych Address details:
ul. Niecała 2
00-098 Warszawa


BIURO POMOCY I PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH
UL. NIECAŁA 2
00-098 WARSZAWA
sekretariat.BPiPS@um.warszawa.pl

  • Dyrektor Tomasz Pactwa
    tel. 22 443 14 40, pok. 108, email: tpactwa@um.warszawa.pl
  • Zastępca Dyrektora Marta Jakubiak
    tel. 22 443 14 40, pok. 105, email: m.jakubiak@um.warszawa.pl
  • Zastępca Dyrektora Joanna Dolińska-Dobek
    tel. 22 443 14 40, pok. 109, email: jdolinska@um.warszawa.pl
  • Zespół Realizacji Polityki Senioralnej
    Kierownik zespołu Robert Kadej
    tel. 22 443 14 64, pok. 24, email: rkadej@um.warszawa.pl
  • Wydział Wsparcia Dziecka i Rodziny
    Naczelnik Edyta Jóźwiak
    tel. 22 443 14 93, pok. 110, email: ejozwiak@um.warszawa.pl
  • Wydział Projektów Społecznych
    Naczelnik Sylwia Papiewska
    tel. 22 443 02 31, pok. 22, email: spapiewska@um.warszawa.pl
  • Zespół Projektów Innowacyjnych
    p.o. Kierownika zespołu Karolina Iwińska - Wojtkowska
    tel. 22 443 02 39, pok. 104, email: k.iwinska@um.warszawa.pl
  • Wydział Koordynacji
    Naczelnik Izabela Halik
    tel. 22 443 35 82, pok. 129, email: ihalik@um.warszawa.pl
  • Wydział Budżetu i Rozliczeń
    Naczelnik Małgorzata Cendrowska 
    tel. 22 443 14 49, pok. 128, email: mcendrowska@um.warszawa.pl
  • Wydział Pomocy Społecznej
    Naczelnik Joanna Patoka
    tel. 22 443 14 74, pok. 7, email: jpatoka@um.warszawa.pl
  • Wydział Pomocy Osobom Niepełnosprawnym
    p.o. Naczelnika Donata Kończyk
    tel. 22 443 02 17, pok. 14 email: dkonczyk@um.warszawa.pl  
  • Wydział Profilaktyki Uzależnień i Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie
    Naczelnik Danuta Kuciewicz
    tel. 22 443 14 66 pok. nr 32, email: dkuciewicz@um.warszawa.pl