Miejska Polityka Społeczna

Miejska Polityka Społeczna

Zapytanie ofertowe dot. tłumaczenia symultanicznego

Increase Normalny Decrease
Prześlij innym
opublikowany: środa, 31 października 2012 - 12:44, luliasz

Zwracamy się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia:


W związku z realizacją przez Biuro Pomocy i Projektów Społecznych m. st. Warszawy projektu „Innowacje na rzecz Aktywnego Starzenia się” w ramach programu INTERREG IVC współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zwracamy się z prośbą o przedstawienie swojej oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia.

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie tłumaczenia symultanicznego w czasie spotkania i warsztatów „Innowacje na rzecz Aktywnego Starzenia się” DAA w dniach 12-13 listopada 2012 r.

 

Zakres zamówienia na dzień 12 listopada 2012 r. obejmie:

 • Zapewnie tłumaczenia symultanicznego w godzinach od 10:30 do 13 (j. angielski – j polski, j. polski – j. angielski)
 • Zapewnie sprzętu tłumaczeniowego na czas trwania spotkania (kabina tłumaczeniowa, słuchawki z odbiornikami dla minimum 50 osób, nagłośnienie)

Zakres zamówienia na dzień 13 listopada 2012 r. obejmie

 • Zapewnie tłumaczenia symultanicznego w godzinach od 9 do 17:30  (j. angielski – j polski, j. polski – j. angielski) również z możliwością tłumaczenia typu tour guide (praca warsztatowa)
 • Zapewnie sprzętu tłumaczeniowego na czas trwania spotkania (kabina tłumaczeniowa, słuchawki z odbiornikami dla około 50 osób, nagłośnienie, mikrofon)
 • Zapewnie tłumaczenia typu tour guide w godzinach od 18 do 19:30 na spotkaniu dla około 50 osób. (słuchawki z odbiornikami dla około 50 osób,  mikrofon)

Kryterium oceny ofert:

Cena: 100%

Miejsce i termin składania ofert

Oferty należy przesłać do dnia 5 listopada 2012 do godziny 9.00 (decyduje data wpływu).

na adres mailowy ext.luliasz@um.warszawa.pl lub faxem na numer: +48 22 443 14 42 lub osobiście w Biurze Pomocy i Projektów Społecznych ul. Niecała 2 p. 6, Warszawa   

Uwagi

Dopuszcza się zamówienia uzupełniające.

 

Przedmiot zapytania jest realizowany w ramach projektu „Innowacje na rzecz Aktywnego Starzenia się” DAA programu INTERREG IVC współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Załączniki

 1. 1.
  zapytanie ofertowe dot. tłumaczenia symultanicznego
  (plik: tlumaczenie.pdf, file size: 40.62 KB)
  Pobierz